Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis

4. 2. 2008

Holly Marie Combs - BIOGRAFIE

Jméno : Holly Marie Combs (Donoho?)

Narozena : 3. prosince 1973

Místo narození : San Diego, Californa

Barva Očí: Hnědá

Výška : 1,55 m

Rodiče : Lauralei Combs

Znamení: Střelec

Náboženství: Protestantské

Auto : Volkswagen

Oblíené jídlo: Italské

Studia: Professional Childrens School, New York

Koníčky : Koně, zahradničení

TETOVÁNÍ

BIO:

Holly Marie Combs se narodila třetího prosince 1973 v San Diegu.Když jí bylo 8 přestěhovala se se svoji matkou do NEW YORKU. Tam stuhovala herectví na Profesionální dětské škole, aby následovala svou matku, která je herečka. Hollyina kariéra začala když jí bylo pouhých 10let, když začala natáčet televizní reklamy. Její první filmová role byla v "Sweet Hearts Dance" (Tanec sladkých srdcí) s Donem Johnsonem a Susan Sarandonovou.

V roce 1989 hrála dívku jménem Jenny kterou požádal o ruku Tom Cruise ve filmu "Born on the Fourth of July" (Narozen 4. července). Poté jí David E.Kelly nabídl roli Kimberly Brock v seriálu "Picket Fences". Věří se, že toto byl zlomový okamžik v kariéře Holly. Po ty 4 roky co hrála Kimberly stačila také natočit filmy jako "A perfect Stranger" (Perfektní cizinec), "A reason To belive" (Důvod k víře), "Sins of Silence", "Daughters" (Dcery) a "Love´s Deadly Triangle" (Smrtelný trojůhelník lásky).

V roce 1993 potkala Briana "Bugsy" Smithe v Las Vegas a provdala se za něj po 8 dnech známosti ačkoliv s tím její matka nesouhlasila.Jejich manželství vydrželo 4 roky. Po rozvodu se zasnoubila s učitelem ze základní školy Stormem Lyndonem, kterého potkala na dovolené v Mexicu kde byla se svou nejlepší přítelkyní Shannen Doherty (pozn.př.:Prue z Čarodějek). Ale nyní chodí s Daviden Donohenem.

Roku 1998 jí byla nabídnuta role prostřední sestry Piper Halliwell v seriáli Aarona Spellinga "Charmed" (Čarodějky). V tomto seriálu zároveň účinkovala jako Prue Hallivell-nejstarší sestra-Shannon Doherty, která je blízkou přítelkyní Holly.

Holly která miluje zvířata vlastní 13 mazlíčků: 3 psy - německého ovčáka Travise, Hugo a Lolu (které dostala od matky Alyssy), 2 kočky Blue a Selenu, 4 ptáčky (dva z nich se jmenují Lollipop-lízátko a Flower-kytka), milované koně Jesse, Jakea a Jezebal a 2 křečky (jeden z nich nemá nohu a druhý je hrooooozně tlustý).

Kromě zvířat Holly miluje svou zahrádku ale nyní žíje v L.A.

HOLLY 26.DUBNA 04 PORODILA ZDRAVÉHO CHLAPEČKA A POJMENOVALA JEJ FINLEY ARTHUR DONOHO.:o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Opravdu?

(Majitelka blogu, 5. 2. 2008 19:21)

Děkuji ti moc, že se ti moc líbí naše stránky, ale bohužel tu toho mám zatím málo, protože jsme si to zřídily nedávno, ale udělala jsi mi opravdu velkou radost.

Děkujeme mnohokrát

Obdiv této stránky.

(Nika, 5. 2. 2008 8:12)

Ty jo tak to jsou fakt super stránky, a hlavně je hustej ten název, ten si mi fakt moc líbí.